Одна з головних тем експозиції - інновації в мобільній електроніці. Приміром, компанія Fujitsu Toshiba показала перший у світі водонепроникний смартфон IS12T. А Samsung - компактний планшет Galaxy 7.7. Його товщина - всього 7,8 мм, вага - 335 г. Тож цей девайс - чудове рішення для мандрівників.

“Планшет має високу швидкодію. Він оснащений 7.7-дюймовим дисплеєм Super AMOLED та 1.4-гігагерцовим процесором. Платформа - Android 3.2 Honeycomb. Тут передбачена функція голосових дзвінків, тож його можна використовувати як телефон”, - каже віце-президент компанії Samsung Кевін Пекінгем.

А щоб не турбуватися про те, що батарея швидко розрядиться, можна придбати рюкзак Powerbag.

“Сумка має USB, міні-USB та конектор для пристроїв Apple. Всередині є акумулятор ємкістю 6000 мА•год, причому він важить всього 180 г. Потужності достатньо для двох циклів зарядки iPhone. Сама ж сумка заряджається через зовнішній блок живлення. Powerbag вже у продажу, його ціна - $140”, - каже віце-президент компанії Powerbag Ден Керзон.

Розумне телебачення - ось ще одна популярна тематика на CES. Компанії LG та Samsung представили 55-дюймові телевізори на основі технології органічних світлодіодів. Обидві панелі підтримують технології 3D і Smart TV.

Американський провайдер супутникового телебачення Dish Network показав інноваційний цифровий відеомагнітофон. Новинка під назвою Hopper дозволяє переглядати одночасно на чотирьох телевізорах окремі телеканали та фільми в HD-якості. А також може записувати до 6 годин телепрограм.

Поступову інтеграцію в автомобілі все більшої кількості електроніки демонструють автовиробники. Наприклад, електрокар Kia Naimo. У салоні - потужний комп'ютер зі сенсорним екраном, замість бокових дзеркал - мінікамери, а замість звичайних склоочисників - повітряна система, яка буквально здуває бруд. Корейці обіцяють, що ці технології використають і в серійних автомобілях.