У людину, занурену у воду після смерті, вода в легені не надходить, повідомляє інтернет-видання TMZ з посиланням на власні джерела в поліції лос-анджелеського району Беверлі-Хіллз.

Патологоанатоми, що проводили розтин, визначають об’єм води у легенях співачки. Даний показник може виявитися вирішальним при визначенні точної причини загибелі.

Водночас слідчі поки не беруться давати остаточний висновок, чи померла Уітні до або після занурення у воду, повідомляє TMZ.

Фахівці очікують на результати токсикологічної експертизи, щоб визначити точну причину смерті співачки. Звичайно токсикологам треба чотири-шість тижнів на підготовку докладного звіту. До цього моменту результати розтину оприлюднені не будуть.

Робити певні висновки про причини загибелі 48-річної Х’юстон поки передчасно. Поліція, проте, встановила, що перед смертю вона вживала спиртне.

Крім того, в її номері в готелі "Беверлі Хілтон" знайшли шість склянок з антидепресантом "Ксанакс". У поєднанні з алкоголем цей препарат може спричинити седативну дію, наприклад, заглибити людину в сон або призвести до втрати свідомості.

Нагадаємо, Уітні Х’юстон померла в Лос-Анджелесі увечері 11 лютого. Вона прилетіла в місто саме через вручення "Греммі". Співачка повинна була виступити на вечірці перед церемонією в готелі "Беверлі Хілтон".