Виготовлятимуться медалі Королівським монетним двором Великої Британії.

"Я в захваті від медалей. Вони здійснили велику роботу. Не думаю, що можна було зробити краще. Я зробив все що міг, і медалі вийшли гарними", - каже дизайнер медалей Олімпійських ігор 2012 року Девід Уоткінс.

Золоті, срібні та бронзові медалі круглої форми. З одного боку нагороди прикрашені логотипом лондонських Олімпійських ігор у перехрещених променях, а звороті зображена богиня перемоги Ніка та річка Темза.

Медалі діаметром 85 мм і товщиною 7 мм важать близько 400 грамів та є найбільшими відзнаками Літніх Олімпіад в історії. Усього за 16 днів змагань буде вручено понад 2 тисячі цих нагород.

"Вони виглядають чудово. Знаєте, спортсмен завжди хоче отримати щось таке, щоб символізувало ту велику роботу, яку він зробив аби досягнути перемоги. Це високоякісна медаль. Вона велика і важка. Відчувається, як багато часу і зусиль пішло на її розробку", - каже Організаційний комітет Олімпійських ігор 2012 року Джонатан Едвардс.

Літні Олімпійські ігри 2012 відбуватимуться у Лондоні з 27 липня до 12 серпня. До спортивних змагань залишилося менше року, втім Велика Британія вже у передчутті Олімпіади. На Трафальгарскій площі зворотній хід на Олімпійському годиннику повільно, але впевнено наближається до фінішу.