Зірки поділилися спогадами про важкі трюки, холод і дружбу, яку завели на знімальному майданчику. За словами режисера фільму Кевіна Макдональда, сюжет обертається довкола теми спорідненості і ненависті, мужності і зради.

"Ви знаєте, цей фільм багато розповідає про дружбу, про двох людей, які в результаті довгого і важкого процесу стають друзями, а на екрані ненавидять один одного. Важливо повірити в дружбу, і в те, що двоє різних людей можуть полюбити один одного”, - каже режисер Кевін Макдональд.

Події фільму розгортаються у II столітті нашої ери на тлі зникнення в Шотландії легендарного римського Дев'ятого легіону. Молодий центуріон Маркус Акіла, у ролі якого Ченіг Татум прибуває на Британські острови, і відправляється на пошуки зниклого війська, яке очолював його батько. У супутники Маркус бере кельта Еска, який незважаючи на те, що ненавидить римлян, обіцяє чесно йому служити.

Обоє мандрують глухими лісами, де на них чатують небезпечні перешкоди - дикі звірі і люті племена. Також чоловікам доведеться шукати спільну мову та навчитись довіряти один одному, щоб досягти своєї мети.

"Ми стали кращими друзями з самого початку, що стало великою проблемою, оскільки наші персонажі у стрічці повинні ненавидіти один одного, вони вороги. Але ми постійно підтримували один одного. Зйомки фільму фізично були дуже важкими”, - зізнався актор Джеймі Белл.

Фільм знімали у лісах Шотландії на території сучасної Каледонії. Прем'єра історичної драми в Україні вже наприкінці березня.