Знаменитості продефілювали червоним килимом та поспілкувалися з пресою. Для виконавця головної ролі Макконахі, який є батьком двох дітей від своєї коханої подруги Камілли Альвес, найприємнішим моментом фільму стало працювати близько від дому і своєї сім'ї.

"Приходити додому після роботи, як нормальний сім'янин це звичайно величезний бонус цих зйомок. Звичайно я все одно багато в чому був обмежений. Ввечері ми не ходили разом вечеряти тільки тому, що я в місті. Я все таки не був повністю досяжний протягом цих двох місяців хоч і був вдома", - каже актор Метью Макконахі.

Зйомки у Лос-Анджелесі також дали змогу папараці щодня бути поруч з відомими акторами. Таїтися десь в кущах і ловити кадр.

“Впевнений їм до смаку знати де ми є кожен день..це було простіше простого, їм це мабуть дуже подобалося”, - каже актор Раян Філіпп.

Головний персонаж картини Мікі Холлер - високооплачуваний адвокат, який спеціалізується на кримінальних справах. Його час коштує надзвичайно дорого, тому він не витрачає його навіть на офіс, працюючи з заднього сидіння свого комфортного лімузину "Лінкольн". Одного дня він отримує справу, яка може стати переломною у його кар’єрі. Адвоката наймає відомий розпусник-плейбой Беверлі-Хіллз Луї Рулє, якого звинувачують у зґвалтуванні та навмисному вбивстві. Виконавець однієї з головних ролей - Райан Філліппі вважає, що в професії акторів і юристів є багато спільного.

"Адвокати мають щось спільне з акторами. Адже в їхній діяльності також є елемент гри. Юристи мають бути акторами. Думаю, з Метью вийшов би чудовий адвокат, як і в цьому фільмі", - каже актор Раян Філіпп.

Прем'єру стрічки в Голівуді відвідало чимало зірок. В Україні ж картину "Лінкольн для адвоката" покажуть 14 квітня.