Малювати ангелів і проводити час із побратимами організував для бійців АТО іконописець Лев Скоп.

"Людина абсолютно відключається, в мене є спеціальна методика, після якої є позитивний результат. Ми малюємо тільки ангелів, і в Києві зображали їх. Під час малювання люди світяться, жартують та сміються",– зазначив іконописець Лев Скоп.

Читайте також: Дружба не має меж: на кордоні України та Польщі митець зробив дивовижний арт-подарунок країнам

Підтримати бійців прийшов і соліст гурту "Орфей". Тож малювали бійці під спів Андрій Хавунка. На акцію прийшли і родичі бійців АТО, які дотепер у неволі. Тетяна, мати Олександра Олійника, чекає сина уже два з половиною роки. Зараз він у Макіївській колонії, зв'язку із ним нема. Мати з сином лише передають листи через Червоний Хрест.

Він ніколи нічого не каже: я живий здоровий, в мене все нормально. Хоча я знаю, що не нормально, тому що він був поранений в голову і ті осколки донині в голові. Важко стільки чекати і сидіти. Коли ще вони були у Донецьку в СБУ, то їх на роботу брали. Зараз вони сидять, як засуджені по камерах,
– зауважила мати полоненого вояка Тетяна Олійник.

Волонтери разом із колишніми полоненими бійцями АТО напишуть листи військовим, які досі у неволі на Донбасі. Наразі більше сотні бійців АТО знаходяться в полоні.

Нагадаємо, що у Сумах боєць АТО організував гумористичний театр імпровізації, щоб подолати пережиті жахи війни. До театру вже долучилися волонтери та студенти.