У рамках нової програми, 30 агропромислових підприємств з різних областей країни продаватимуть власноруч вирощену продукцію під маркою "Фермове". В асортименті: помідори, огірки, капуста, перець, баклажани, гарбузи, кабачки, картопля, цибуля та кавуни.

"Проект "Фермове" є важливою інвестицією не тільки в українське фермерство, а й у розвиток культури здорового харчування. Ми проводимо ретельну перевірку продукції всіх фермерств,з якими співпрацюємо, і на прилавки потраплять лише найякісніші з них", — розповів комерційний директор "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" Адріан Арічу.

Керівник управління товарів "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" Олена Вдовиченко зазначає, що ідея і ціль всього проекту була у тому, щоб представити кінцевому споживачу якісний продукт.

Допомагати нашим фермерам вирощувати високоякісну продукцію буде компанія "Сингента". Її фахівці обіцяють забезпечити усі господарства необхідним насінням та засобами захисту від шкідників.

"Цей проект дуже важливий, бо завдяки йому в українських супермаркетах з’явиться більше якісних і безпечних овочів, вирощених в Україні", — сказала керівник відділу продажів ТОВ "Сингента Україна" Наталія Допіра.

Голова Держслужби України з питань безпеки харчових продуктів Володимир Лапа додав, що ця ініціатива корисна тим, що дає можливість оптимізувати вартість. І він вірить, що це в інтересах як українського фермера, так і українського споживача.

Підтримали програму "Фермове" і в Мінагрополітики. Там сподіваються, що її реалізація дозволить наситити якісною українською продукцією не лише наш, а й європейський ринок.