Дітлахи із задоволенням катаються на президентських конях та годують президентських страусів.

Нагодувати страусів – одне з завдань квесту від вожатих. Команда-переможець отримає золотий батон. Наглядачі переконують, що улюбленці Януковича не голодують. З'їдають два мішка елітного корму в день. І тішаться, що птахи дітей не клюнули. Вожак страусятника на прізвисько Ігорьок, дуже гоноровий.

У межигірському таборі здебільшого солдатські діти. У когось батько загинув, а хтось щодня молиться, аби він повернувся з війни. Ця малеча відпочиває тут безкоштовно, каже співорганізатор табору Наталія. Вона сама солдатська дружина. І добре знає, як важливо, аби дитина відволіклась від дорослих проблем.

Щодня тут відпочиває кілька десятків дітей. А під вечір їдуть додому. Їжу для малечі готують кухарі з резиденції. Ця жінка колись годувала обслугу президента. А зараз працює волонтером на кухні.

розповідає - кухня така сама і два роки тому. Нічого не зламали, нічого не зникло. Навіть посуд той самий. А золотого батона ніколи не бачила. У Межигір'ї досі тривають обшуки та опис майна. Сама ж резиденція і досі належить фірмі "Танталіт".

Нагадаємо, страусам Януковича, які жили в резиденції екс-президента у Межигір'ї, показали інтерв’ю колишнього власника для BBC.