Начальник слідчого управління главку — заступник начальника київської міліції Анатолій Євмінов, на якого посилаються у прес-службі столичної міліції, розповів, що розглядаються усі можливі версії інциденту, серед яких — хуліганство та політична діяльність потерпілих.

Читайте також: Добкін посміявся над побитим свободівцем Іллєнком [Фото]

Також у київській міліції додають, що Іллєнко та Кізін визнані потерпілими, їм видано направлення на проходження судмедекспертизи. За попереднім висновком медиків, у постраждалих легкі тілесні ушкодження після інциденту.

Сьогодні ж міліція запропонувала прийти потерпілим на відтворення подій: Іллєнко відмовився, Кізін був присутній. Міліція запевняє, що встановила низку свідків події, а наразі вивчаються відеоматеріали.

Нагадаємо, у Києві побили народного депутата, свободівця Андрія Іллєнка та його адвоката Сидіра Кізіна. На чоловіків напали біля Шевченківського райвідділу міліції, коли ті виходили після допиту.

Кізіну в 17-й лікарні у відділенні політравми зашили рвану рану правої щоки (5см). Андрієві Іллєнку діагностують струс мозку і численні забої. Обстеження продовжують.