Про це повідомила агенція Anadolu з посиланням на заяву міноборони Туреччини.

Читайте також: Ердоган хоче референдум в Туреччині про вступ в ЄС

Сьогодні закінчено виведення важкого озброєння з демілітаризованої зони у Ідлібі. Ми продовжуємо вживати заходів в рамках сочинських домовленостей для забезпечення постійного миру в Ідлібі,
– заявили у міністерстві.

Раніше офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова заявила на брифінгу, що понад тисячу бойовиків і близько ста одиниць техніки виведено з демілітаризованої зони в Ідлібі.

До цього агенція Anadolu повідомляла, що сирійська збройна опозиція завершила виведення важких озброєнь з демілітаризованої зони в Ідлібі. У той же час Генштаб збройних сил Туреччини, за інформацією агенції, направив до демілітаризованої зони в Ідлібі бронетехніку і озброєння, які будуть зайняті в патрулюванні території в рамках сочинських угод.

Що таке сочинські угоди?Це домовленості укладені 17 вересня 2018 року на зустрічі в Сочі між президентами Росії і Туреччини Володимиром Путіним та Тайєпом Ердоганом. Лідери країн домовилися створити уздовж лінії зіткнення сирійських військ і опозиції в Ідлібі демілітаризовану зону. Звідти повинні вивести важке озброєння, а саму зону контролюватимуть російські та турецькі військові патрулі.