Зламане українськими хакерами листування довело причетність Ардзінби до керівництва операцією щодо вибуху на збройному складі в Балаклії.

Шкіряк вважає, що Сурков і його підлеглий Ардзінба грають ключову роль в диверсіях в Україні.

"Суть питання дуже проста – Ардзінба безпосередньо керує диверсіями проти України. Звичайно, головним кремлівським куратором є Сурков, а це його безпосередній, скажімо так, підлеглий, який займається власним проектом "Бессарабія ", ну ви про це знаєте. Вся ситуація на південному сході України – це все справа рук покидька Ардзінби", – заявив Шкіряк журналістам.

Радник глави МВС висловив упевненість, що теракт в Балаклії був спланований в Кремлі і, безсумнівно, є одним з елементів гібридної війни, яку Російська Федерація веде проти України.

"Безумовно, Ардзінба є однією з ключових фігур. По-перше, потрібно сказати, що він є представником команди Путіна, є заступником відкритого ворога України Владислава Суркова, і, безумовно, Ардзінба є одним з тих, хто бере безпосередню участь у плануванні диверсій в державі Україна. Особисто у мене ніяких сумнівів в цьому немає. Тому в цій ситуації я повністю можу довіряти інформації від українських хакерів. Ви, звичайно, пам'ятаєте, що свого часу був злам пошти Суркова, який підтвердив його пряму участь в спробах внутрішньої дестабілізації ситуації в Україні, тому обидва цих покидька грають сьогодні ключову роль в тих диверсіях, як прямих, так і внутрішніх, які проводять російські спецслужби проти України", – підкреслив Шкіряк.

За інформацією сайту "Миротворець" Ардзінба "є першим заступником помічника президента Росії Владислава Суркова, займається організацією, координацією і фінансуванням диверсійно-підривної роботи на території України".

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що пожежа і вибухи на збройовому складі під Балаклією в Харківській області є наслідком агресії Росії проти України.