Це з’ясувалося під час досудового розслідування діяльності злочинної організації, створеної народним депутатом Олександром Онищенком, інформує прес-служба Антикорупційного бюро.

"Ці особи, прикриваючись гарантіями наданими їм Законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", здійснювали реєстрацію фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності та супроводжували їх незаконну діяльність, спрямовану на конвертацію в готівку коштів, отриманих від реалізації природного газу, видобутого в межах спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування", – пояснили в НАБУ.

За даними слідства, вказаною діяльністю займалися, зокрема, адвокати А.Циганков, О.Копусь та В.Маковський. На причетність до вказаного злочину перевіряються й інші особи, в тому числі й адвокати.

Нагадаємо, напередодні у домі одного з адвокатів, який займається "газовою справою" депутата Олександра Онищенка, Андрія Циганкова провели обшук. Згодом стало відомо, що Циганков у Німеччині.

Адвокат заявив, що обшук у нього був незаконний, бо не було дозволу суду на його проведення. Юрій Луценко заявив, що ГПУ вивчить цю ситуацію і проведе перевірку.