Острів називають одним з найкрасивіших у світі. Тут і покриті лісами гори, і кратери вимерлих вулканів, і скелі, і плато, і водоспади, і коралові рифи, і живописні пляжі білосніжного піску.

Такий шедевр природи вміло доповнили місцеві мешканці першокласними готелями, причалами для яхт і розкішними ресторанами. Ще одна особливість острова – тут не водяться змії, комахи і хижаки.

Рай для мільярдерів, очевидно, дешевим бути не може. Аби тільки сюди добратися доведеться заплати 2,5 тисячі доларів – це вартість авіаквитка в обидві сторони.

Готелям на Маврикію зручності не позичати. Одномісний номер у тризірковому готелі – 150 зелених. За 5 зірок - від 220 і більше. Аби зекономити можете зупинитися одній з численних віл – там ціни стартують від 30 доларів.

Традиційні страви маврикійської кухні найкраще куштувати у вуличних харчевнях. Тут пообідати можна і за півтора долари. Популярний на острові і фаст-фуд. 3-6 зелених і ви вже смакуєте наїдками з Макдональдса місцевого розливу.

Обід у недорогому ресторані коштувати в середньому 25 доларів, а у найкращих кулінарних закладах Маврикія легко можна наїсти на 250 зелених.

Традиційна розвага туристів - дайвінг. Туристи з усього світу пірнають тут заради багатого розмаїття морських мешканців. Одне занурення коштує в середньому 60 доларів.

Може похвалитися Маврикій і глибоководною риболовлею. Саме цей острів утримує декілька світових рекордів, включаючи акулу макао вагою 502 кілограми. За одноденне полювання на підводних мешканців доведеться заплатити від 400 до 600 доларів.

Радимо також відвідати Ботанічний сад. Він відомий багатою колекцією екзотичних рослин, серед яких величезна водяна лілія і безліч різновидів пальмових дерев. Вхід у маврикійське царство зелені – 10 доларів.

Ще одне місцеве диво – багатобарвна земля Шамарель – це пласти рожевого, жовтого, помаранчевого, коричневого і блакитного ґрунтів, які ніколи не змішуються.

Ну і на завершення трішки танцювального колориту. Одна з мавританських традицій – танець сега. У ритмі музики танцівники доторкаються ступнями. Навряд чи вам вдасться встояти і не пуститися в екзотичний танок з красивими креольськими жінками.