Як повідомляє “Німецька хвиля”, бойовики з ісламістського угрупування "Боко Харам" здійснили масове вбивство мирних жителів на північному сході Нігерії. Жертвами нападу терористів на місто Баґе, яке тривало 6-7 січня, стали більше 100 людей. За словами очевидців, бойовики безладно розстрілювали людей на вулицях і підпалювали будинки.


Раніше британська медіакомпанія ВВС з посиланням на місцевих нігерійських чиновників повідомила, що місто Баґе практично повністю згоріло, а в результаті атаки загинули близько двох тисяч осіб. Однак представник уряду Нігерії спростував цю інформацію, передає агентство dpa.

За останні кілька днів бойовики "Боко Харам" зруйнували, за різними даними, від 11 до 16 населених пунктів на північному сході Нігерії. До цього вони захопили військову базу в цьому регіоні. Ісламісти з "Боко Харам" вже багато років борються за створення ісламської держави на переважно мусульманському півночі Нігерії.

Нагадаємо, минулої суботи бойовики “Боко Харам” захопили військову базу і штаб африканських багатонаціональних об’єднаних сил у Баґе.

На адресу влади і армії Нігерії лунає критика за нездатність впоратися з екстремістами, які за півроку захопили понад два десятки населених пунктів на північному сході країни.

За 5 років збройного протистояння за створення ісламської держави, бойовики “Боко Харам” вбили тисячі людей, сотні заручників перебувають у їхньому полоні.

Президентські вибори у Нігерії заплановані на 14 січня.