За сюжетом кіноновинки, головний герой за допомогою пігулки в кілька разів підвищує свій розумовий потенціал. А що на його місці зробив би виконавець головної ролі - актор Бредлі Купер?

"Я б хотів вивчити багато мов, щоб мати змогу спілкуватись з будь-ким. До того ж, у мене є чимало музичних інструментів, на яких я хотів би навчитись грати. Я б нарешті зменшив почуття провини, яке у мене виникає кожного разу, коли я проходжу повз них", - каже актор Бредлі Купер.

В центрі сюжету - молодий письменник Едді, який намагається подолати чорну смугу в своєму житті. Для цього він вдається до вживання секретного препарату NZT, який змушує його мозок працювати з надприродною потужністю. За короткий термін головному герою вдається розбагатіти та досягнути успіху, але згодом проявлятися побічні дії препарату. Головну жіночу роль на екрані втілила Еббі Корніш.

"Якби у мене була подібна пігулка, я б використала свій потенціал на користь якоїсь благородної справи, наприклад на боротьбу з раком. А якщо б у мене була ще одна така можливість, то я б здійснила якусь свою давню мрію - навчилась грати на фортепіано або вивчила якусь іноземну мову", - каже акторка Еббі Корніш.

Варто зазначити, що одного з головних героїв у кінострічці зіграв знаменитий актор Роберт Де Ніро. У світовий кінопрокат фільм “Область темряви” режисера Ніла Берґера виходить наприкінці березня.