Червоною килимовою доріжкою залюбки пройшлися відомі актори Шайа Лабаф, Джош Дюамель, Джон Малкович та свіжоспечена зірка картини модель Victoria's Secret Роузі Хантінгтон-Уайтлі. Дебюту прекрасної леді у кіно усі продовжують співати дифірамби.

"Вона дійсно професіонал, і я думаю, вона якраз була готова заявити про себе світу. Розі була дуже сильною, адже це її перший фільм і починати їй довелось у надзвичайно масштабному проекті. Найважче думаю було справлятися з тиском, не впевнений чи я б на її місці так зміг", - каже актор Шайа Лабаф.

Красуні дісталася роль нової пасії головного героя Сема Вітвіцкі. Британська секс-бомба, яка для цього вечора обрала червону натхненну темою трансформерів сукню від Антоніо Берарді не побоялася розповідати журналістам про романтичні сцени з фільму.

"Зніматися поряд із Шайєю дійсно спекотно…Він був запальний та солодкий коли виконував зі мною сцени поцілунків. Ми добряче попітніли в прямому розумінні, тож моїй візажистці доводилось постійно бути поруч коли ми знімали любовні кадри. Все було просто чудово", - каже модель, акторка Роузі Хантінгтон-Уайтлі.

Прем'єру фільму відвідали також Тайріз Гібсон, Патрік Демпсі, Кен Джонг та режисер Майкл Бей. Нагадаємо в Україні фантастичний екшн "Трансформери: Темний бік місяця" покажуть 30 червня.