Їх позбавили волі та виписали штраф.

Читайте також: Вбивство болгарської журналістки: ЗМІ повідомляють про причетність Росії

Нагадаємо, влітку 2016 року біля пункту пропуску Рава-Руська відбувалась акція протесту проти закриття малого прикордонного руху Польщею. Українці заблокували дорогу. Автомобіль польських журналістів намагався прорватись у напрямку Львова.

Учасники мітингу оточили автомобіль, зламали дзеркала, двері та лобове скло. Але прокуратура звинувачує українців ще й у фізичній розправі.

Тож за рішенням суду сімох українців визнали винними у приниженні та застосуванні насильства на ґрунті міжнаціональної ворожнечі.

Як повідомляє польське видання "Dziennik Wschodni", українців Володимира П., Костянтина В. та Романа Г. засудили до року ув’язнення із іспитовим терміном у три роки та штрафу у 1 тис. злотих. Олега Г. – до 11 місяців в’язниці з іспитовим терміном три роки і 1 тис. злотих штрафу. Миколу Т. – до восьми місяців позбавлення волі із іспитовим терміном на три роки та 1 тис. злотих штрафу. Віру Д. – до восьми місяців позбавлення волі із іспитовим терміном на два роки. Ольгу С. – до шести місяців ув’язнення із іспитовим терміном два роки, 700 злотих штрафу. Усі засуджені повинні також письмово попросити вибачення у своїх жертв та сплатити їм відшкодування.