Про це інформує кореспондент 24 каналу Олексій Годзенко.

Читайте також: У Мілані покажуть фільм "Міф"

Це не просто фільм в класичному розумінні. Він ще з анімацією, якою займався відомий музикант Юрко Журавель. За його словами, це складна робота, проте результатом він дуже задоволений. Він жартує, що важко працювати з творчими людьми і з режисерами.

Іноді доводилося починати мультиплікаційні відривки з нуля. Було трохи важко. Але, знову ж таки, я їх одночасно люблю і ненавиджу,
– додав Журавель.

Серед тих, хто завітав на прем’єру – бойові побратими "Міфу", дехто з них приїхав з передової.

"Львів є великою частиною нашого фільму. У нашому фільмі три частини – Львів, Париж та фронт. Це була дуже складна робота. Ми почали її власним коштом та з власної ініціативи. Ми отримали відео від дуже великої кількості людей. Його було так багато, що ми зрозуміли, що проект має бути більшим," – зазначив режисер Леонід Кантер, передає "Україна молода",

Після чого оголосили збір коштів, щоб залучити необхідних фахівців. Згодом команда виграла пітчінг Держкіно.

Про те, як оперний співак вправно поводиться з кулеметом і хто він був в житті можна подивитися в кінотеатрах України від четверга, 8 січня.

Нагадаємо, 27 січня відбувся допрем'єрний показ стрічки "Міф" у Чернігові. Таким чином стартувала всеукраїнська презентація роботи режисера Леоніда Кантера та Івана Яснія.

Хто такий Василь Сліпак

Відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер. Брав участь у бойових діях на Сході України. У нього був позивний "Міф".