"У Верховній Раді на дану хвилину не зареєстровано жодного законопроекту, який би стосувався внесення змін до Конституції України. Тому наразі немає за що голосувати", — пояснює Рибак.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заяввив, що опозиція підготувала проект нової Конституції і пропонує винести його на голосування.

Наша позиція зберігається: проект Конституції готовий... Країна потребує перейти на парламентсько-президентську республіку... Ставимо на голосування проект Конституції,
— відзначив Яценюк у Раді.

Також спікер зазначив, що свої пропозиції стосовно тимчасової комісії нардепи запропонували. І додав, що керівники фракцій просять порушити регламент і поставити на голосування створення такої комісії.

Читайте також: Єфремов вважає, що внести зміни до Конституції можна до 15 квітня

Нардеп від УДАРу Сергій Каплін відзначив, що спершу потрібно виконати вимоги українців. І для внесення змін до Конституції не обов'язково створювати тимчасову комісію.

Після цього Рибак оголосив 30-хвилинну перерву і попросив керівників фракцій зайти до свого кабінету.

Як відомо, 235 нардепів Верховної Ради проголосували за календарний план роботи на сесію, опозиція не віддала жодного голосу. 237 депутатів, за виключенням опозиційних фракцій, проголосували "за" порядок денний.