Тіло загиблої знайшли зранку на тротуарі біля будинку, в якому вона доглядала 90-річну італійку. За основною версією слідства, українка скоїла самогубство, вистрибнувши з четвертого поверху, повідомив голова Християнського товариства українців Італії Олесь Городецький.

Віра Подлевська — уродженка Львова, вона вже багато років легально працювала в Італії. В Україні в неї залишилися чоловік, дві дорослі доньки, онуки і батьки. За словами близьких подруг загиблої, які напередодні спілкувалися з нею телефоном, ніщо не говорило про можливість трагедії.

"Пані Віра була, як завжди, оптимістка, ще й розраджувала подруг. Хоча протягом деякого часу вона деколи і казала, що планує повертатися додому", — сказав Городецький.

Деякі італійські джерела повідомляють, що мотивом такого вчинку стала загроза звільнення з роботи, що, нібито, мало незабаром відбутися. Однак друзі загиблої спростовують таку інформацію. За їхніми словами, сім’я для загиблої була всім. Про це, зокрема, свідчать численні фото рідних у її кімнаті, постійні розповіді друзям про дітей.

Поки мотиви трагедії залишаються невідомими.