Саме ця дата пов’язана з обранням польського кардинала на папський трон у 1978 році, повідомила служба преси Святого Престолу. Сьогодні вночі десятки тисяч паломників вишикувалися в чергу біля собору Святого Петра для того, щоб поклонитися труні з останками Іоанна Павла II, встановленій у храмі.

Напередодні державний секретар Святого Престолу кардинал Тарчізіо Бертоне повідомив у телеінтерв’ю, що піднесення Іоанна Павла II на вівтар святості буде продовжено: незабаром буде поновлено роботу комісії з канонізації попереднього глави Римо-католицької церкви. Для позитивного вирішення знадобиться нове диво, пов’язане з ім’ям Кароля Войтили, що станеться вже після його беатифікації — зарахування до лику блаженних, пояснив кардинал.

Цей процес займе декілька років, попередив прелат.

Сьогодні, 2 травня, в апостольській столиці завершуються урочистості беатифікації польського понтифіка. Подячну месу на площі Святого Петра проведе кардинал Тарчізіо Бертоне. Ввечері саркофаг із останками Кароля Войтили буде остаточно замурований у заздалегідь підготовлену нішу каплиці Святого Себастьяна, поряд зі знаменитою скульптурою Мікеланджело ”П’єта”.