Продюсером картини виступив знаменитий мультиплікатор бразилець Карлос Салдана для якого прем'єра у цьому місті стала справжнім сюрпризом.

"Я довго працював над цим мультфільмом, майже 10 років. Коли дізнався, що є можливість провести світову прем’єру тут, у Ріо, моєму щастю не було меж. Це більше, ніж просто мрія", - каже продюсер, режисер, художник-мультипликатор Карлос Салдана.

Мультиплікаційна стрічка розповідає історію красивого однак не дуже розумного папуги ара, який народився в неволі у маленькому містечку штату Міннесота. Птах на ім'я Блу безтурботно живе у комфортній клітці зі своєю подругою Ліндою, і вважає себе остатнім зі свого роду. Він вміє працювати за комп'ютером і розсікати на скейті але нажаль не знає як літати.

Якось папуга дізнається про існування чарівної самки на ім'я Перлина, яка мешкає у далекому сонячному Ріо-де-Жанейро і він нероздумуючи відправляється у захопливу подорож за мрією. Головних персонажів озвучили Джессі Айзенберг та Енн Хеттевей.

"До цього я ніколи не працював з анімацією. Тому мені було надзвичайно цікаво подивитись на весь цей процес зсередини. Насамперед на той світ, який створив Карлос разом з творчою групою", - каже актор Джессі Айзенберг.

"Мені дуже сподобалось працювати з Карлосом. Він дуже пристрасна людина. У нього велике серце і він дуже рішучий. Карлос тривалий час працював над фільмом - і в результаті досягнув бажаного результату", - каже акторка Енн Хеттевей.

Незабутня подорож навчить блакитного папугу основних понять, що таке дружба, любов, сміливість і відкритість чудесам життя. До створення музики до фільму долучилось чимало відомих музикантів, серед них і Will.I. Am., який також прибув на прем’єру. В українських кінотеатрах стрічка "Ріо" з 4 квітня.