Про це повідомляє "Інтерфакс. Росія" з посиланням на повідомлення місцевих екстренних служб.

Вертоліт Мі-8, який перевозив пацієнта та медиків здійснив жорстку посадку неподалік міста Стрежевой. Інший екіпаж, який пролітав повз, повідомив, що бачить з повітря флюзеляж, який лежить на землі, із ознаками пожежі та живих людей поряд.

Читайте також: У Підмосков'ї розбився пасажирський літак

Всього на борту знаходилось 6 людей. Пізніше в МНС в Томській області повідомили, що 2 з них загинули (обоє пілоти), а ще 4 посстраждали.

Загинули два члени екіпажа. Інших людей, які знаходились на борту вертольота везуть до лікарні,
– зауважила старший помічник керівника управління Яна Стрижова.

У Слідчому комітеті повідомили, що вже відкрили кримінальне провадження щодо порушення правил експлуатації повітряного транспорту. За попередніми даними зв'язок із вертольом втратили близько 14:46 за місцевим часом.

В адміністрації Олександрівського району повідомили, що на борту вертольота була пацієнтка з ознаками психічного розладу. Жінка почала підпалювати свій будинок, тому і виникла підозра, що у неї психічний розлад. На час аварійної посадки у вертольоті поряд з медиком перебував і співробітник поліції.

Читайте також: У Великому Каньйоні розбився вертоліт з туристами

Варто додати, що вертоліт належить авіакомпанії "Єльцовка".

Що таке флюзеляж? Це корпус літального апарату, він з'єднує між собою крила та інколи шасі. В основному призначений для розміщення в ньому екіпажу.