Як повідомляє Znak.com, інцидент трапився увечері 22 червня.

Син головного даївця Федір Баламутівський, який працює у місцевій поліції, побачив нетверезого водія авто "Лада" за кермом. Оскільки це був позаробочий час, він подзвонив своєму батькові та повідомив про ситуацію. Начальник ДАІ виїхав за вказаної адресою із нарядом ДПС.

Дружина водія авто, тим часом, знімала все, що відбувалося, на телефон. Але раптом накинулася на Федора Баламутівського та почала його бити.

Не сподобалось це і її чоловікові, який вискочив з патрульної машини, де складали протокол, і накинувся на Баламутівського. Він повалив його на асфальт і вкусив за вухо.

Правоохоронці згодом скрутили агресивного водія та склали адмінпротокол на хулігана та його дружину. Потерпілий син начальника ДАІ звернувся за медичною допомогою в міську лікарню, де йому діагностували забій м'яких тканин правої гомілки та рану мочки вуха.

Вухо, ГИБДД, Росія

Натомість інша сторона конфлікту розповідає іншу версію інциденту. Дружина водія заявила, що син начальника ДАІ відібрав у неї мобільний телефон, а сам головний даївець нібито штовхнув її по ногах, схопив за волосся та "протягнув асфальтом".

Увага! Відео містить ненормативну лексику

Читайте також: Трилер у Львові: п’яний водій врізався в патрульних, втікаючи від погоні