"Спочатку я подумав, що хтось сміється. Потім обійшов будинок і побачив, що на яблуні сидить лось і дістає до землі тільки однією ногою. Вигляд у нього був кепський, тому я викликав поліцейських, котрі в свою чергу повідомили відповідним службам, а ми з сусідами почали спилювати гілки, щоб звільнити тварину. Спроби виявилися безрезультатними — занадто щільно лось засів серед гілок", — розповів Йоханссон.

Незабаром на допомогу недолугій тварині прибули пожежники, котрі пригнули стовбур до землі, й лось зісковзнув на газон.

Йохансон розповів, що взагалі п'яний лось — не таке рідкісне явище восени у Швеції. На присадибних ділянках дозрівають і перестигають незібрані яблука, що падають під дерева. Лосі під'їдають ці підброджені яблучка й починають блукати по місту в пошуках добавки. Однак у цьому випадку яблука виявилися надто високо, лось поліз за ними й застряг.

Після звільнення всі хвилювались за стан тварини.

Працівники служби порятунку переконалися, що тварина жива, а Пер Йоханссон, що її знайшов, пообіцяв доглянути за лосем і викликати у разі потреби ветеринарів.

Нагадаємо, 2009 році повідомлялося, що в Німеччині поліцейський наряд виїхав за терміновим викликом, причиною якого став п'яний борсук, який лежав посеред проїжджої частини.