"От уже який день поспіль уся країна сміється зі "свідків" у справі Тимошенко. Якщо раніше процес над ЮВ (Юлією Володимирівною - "24") викликав обурення, то зараз - іронію: приходять дивні люди з феноменальною пам’яттю, які з Тимошенко особисто не знайомі, але все про неї знають", - написав Віктор Балога на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Вже зараз, на думку політика, очевидно, що суспільна легітимність справи дорівнюватиме нулю.

"Якщо немає доказів по справі Щербаня, то для чого розігрувати цю комедію з "професійними свідками"? Можна зібрати їх скільки завгодно, обґрунтувати їхню значимість нормами закону, але суспільна легітимність цього процесу все одно буде дорівнювати нулю. Бо у справедливий суд над Тимошенко уже не вірить ніхто. Так для чого тоді починати новий процес, якщо він ґрунтується на абсурді і комедії?", - також написав Балога.

До слова, суддя Віктор Кицюк закрив сьогоднішнє засідання у справі щодо вбивства Євгена Щербаня. Розслідування поповнилось свідченнями Сергія Зайцева. Під час сьогоднішнього допиту в Апеляційному судді Києва свідок Сергій Зайцев пояснив своє мовчання тим, що Юлія Тимошенко була при владі.

Він повідомив також, що Лазаренко розказував про інтимні стосунки з Тимошенко. "Лазаренко сам розповідав, що у нього були інтимні стосунки з Тимошенко. А дружина Лазаренка погана, постійно скаржилася моїй дружині, що Тимошенко поламала сім'ю. Я думаю, у них був роман", - сказав він під час допиту.

Нагадаємо, напередодні суд завершив допит свідка Ігоря Мар'їнкова. Він повідомив, що знав організатора вбивства Щербаня - нині покійного Євгена Кушніра, який, мовляв, йому розказав, що екс-нардепа замовили Лазаренко й Тимошенко. Втім у свідченнях щодо суми замовлення Мар'їнков плутався.

Сама екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що готова бути присутньою на слуханні. Лише згодом у Пенітенціарній службі повідомили, що Тимошенко відмовилась від етапування у Київ.

У "Батьківщині", натомість, прокоментували чергову відмову пенітенціарної служби забезпечити присутність Юлії Тимошенко на допитах у Києві. Опозиціонери звинувачують у порушенні закону владу Януковича. Вони продемонстрували заяву Тимошенко, яка від участі у засіданні не відмовляється.