У документі йдеться, що будь-яких доказів поважності неявки у судовому засіданні адвокатом надано не було, більше того, в ухвалі суддя вказує на те, що адвокат повинен зважувати свої можливості, укладаючи договір з клієнтом на надання юридичної допомоги, та дотримуватися кодексу адвокатської етики.

На думку Медушевської, своєю неявкою Фомін перешкоджає здійсненню правосуддя. І додала, що буде поставлено до відома Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури щодо дій адвоката.

Водночас, вона прийняла рішення відкласти судове засідання на 2 липня, але, враховуючи те, що до суду прибув ще один свідок, вирішила допитати його з метою уникнення можливих процесуальних складнощів в разі другого виклику цього свідка.

Юрій Луценко через таку ухвалу обізвав суддю "підлотою" та "шісткою" й заявив протест на її дії. За його словами, відкриваючи судове засідання, головуюча повідомила, що в ньому будуть допитані три свідки.

"Про те, що буде четвертий і п’ятий було відомо лише вам, і тим, хто звозить свідків з інших областей з міліцейськими мигалками", - заявив Луценко.

Він додав: те, що Фомін не повідомляв про причини своєї неявки є брехнею, так як всі присутні в залі перед початком перерви чули, як він поставив до відома суддів, чому він не зможе брати участь у судовому процесі після перерви – буде перебувати в іншому судовому засіданні.

Після завершення допиту п’ятого свідка у справі - екс-першого заступника начальника Департаменту оперативної служби МВС України Геннадія Грищенка, головуюча у судовому процесі суддя Ганна Медушевська оголосила, що Печерський суд 2 липня продовжить розгляд справи Луценка щодо організації незаконного стеження.

Повідомляється, що цей свідок, даючи відповіді на запитання захисту Луценка, зазначив, що екс-міністр мав право затверджувати постанову про продовження оперативно-розшукової справи, але більш конкретно з цього приводу пояснень дати не може, оскільки особисто справу не вивчав. Більше того, на численні запитання свідок відповідав: "не пригадую, не знаю, не пам’ятаю", так як пройшло багато часу.

Нагадаємо, раніше сьогодні зазначалося, що суддя Печерського районного суду Києва Анна Медушевська погрожує Юрію Луценку вигнанти із засідання через коментарі під час оголошення прокурорами обвинувального висновку по епізоду, пов'язаному зі справою про отруєння Віктора Ющенка.