У місті перекрили вулиці, правоохоронці патрулювали на кожному кроці, сотні людей ночували просто на тротуарах. Все — заради кіномистецтва. Адже у місті Ангелів відбувся закритий прем'єрний показ стрічки "Зоряні війни: Пробудження сили". Справжні фани серіалу годинами стояли у чергах, аби купити омріяний квиток.

До кінотеатру завітали і зіркові гості. На червоній доріжці красувалась знімальна група фільму. Актори охоче роздавали коментарі. Один із них — британець Ентоні Деніелс. Він назавжди увійшов в історію легендарної стрічки, адже знявся у всіх семи частинах саги, починаючи із першої, яка з'явилась іще 1977 року. Його персонаж — робот.

Режисером фільму став Джей Джей Абрамс. До слова, його режисерський дебют у повнометражному кіно визнано найдорожчим в історії. Мова йде про фільм "Місія нездійсненна-3". Компанія "Walt Disney" затвердила Джей Джея на роль режисера "Зоряних воєн" на початку 2013-го.

До зйомок запросили чимало нових акторів. Одна з них — Ґвендолін Крісті. Британка найбільше відома завдяки серіалу "Гра Престолів". У "Зоряних війнах" вона втілила роль капітана Фазми.

Читайте також: Як живе український Дарт Вейдер – лорд прибирає, куховарить і вишиває

Свіжі "Зоряні війни" вражають спецефектами, масштабами комп'ютерної графіки. Та варто зазначити, що перший фільм далекого 1977-го на ті часи також виглядав неймовірно.

В українському прокаті стрічка з'явиться 17-го грудня. А у 2017-му та 2019-му роках заплановано продовження саги.