Аби сканувати друге "я" українських зірок художник спостерігав за ними з боку, адже усі публічні люди трохи грають на публіку і тому жодна фотографія не передасть справжню сутність людини, - впевнений він.

"Я можу довго ходити придивлятися, може бути декілька заходів і прямо от так видивлятися. Вони навіть можуть поглядати - хто це? Що стосується Інтернету, то фотографії там є, то вони ж не живі, без емоцій. Тому зустрічаючись із знаменитими людьми на заходах - все-таки доводиться ходити і поглядати, як вони посміхаються. Як вони сміються", - каже художник-карикатурист Анатолій Бабіч.

Колекція портретів створювалася протягом 2 місяців. Герої шаржів кажуть, що спокійно ставляться до власних жартівливих портретів, втім щиріші усмішки викликають все ж таки карикатури на колег.

Найпростіше було малювати мера Києва Леоніда Черновецького, - зізнається художник. Є у колекції і портрет сина чинного Президента України Віктора Януковича-молодшого, втім шаржу на нього чомусь не вийшло. Натомість Наталю Могилевську автор побачив Карабасом-Барабасом у жіночій подобі. А співаючий ректор Поплавський і на портреті їсть вареники з кропивою.