Аукціонний дім "Золотое сечение” готує передаукціонну виставку "Contemporary Art". На торгах вперше представлять живопис у форматі 3D. "Торт з чорносливом" Тетяни Гершуні можна оцінити за допомогою спеціальних окулярів. Художниця каже, уся історія живопису направлена як раз на те, аби створювати ілюзію на площині.

“Для мене найбільш цікавим був той факт, що стереоефект оснований на живописній схемі, на схемі комплементарних кольорів – червоний, зелений. Ось це мене підкупило, і я вирішила спробувати це в живописі”, - каже художниця Тетяна Гершуні.

“Мені здається, що тенденції встановлюються художниками, такими як Таня. Тому що якщо орієнтуватися на вже існуючі якісь канони, то навряд чи це буде комусь цікаво. Безумовно дивовижним способом працює ця техніка і коли ви одягаєте окуляри, ви справді поринаєте в інший світ”, - каже куратор, експерт з сучасного мистецтва Катя Тейлор.

Колекція виставки нараховує понад 120 робіт кращих художників української та російської арт-сцен. На майбутньому аукціоні одними з топ-лотів стануть дві роботи кінця 80-х - рідкісний автопортрет українського авангардиста Олександра Ройтбурда та картина Олега Голосія, яка нині не експонувалась.

“Робота Олега Голосія “Ніжність” була подарована його однокурснику під час навчання. Олег зобразив себе в цій роботі та свою кохану. Тобто це ніби як нерозділене кохання. Він хотів цю роботу забути, тому і подарував другу”, - каже куратор, експерт з сучасного мистецтва аукціонного дому "Золотое сечение" Станіслав Скорик.

Окрім графіки та живопису, на експозиції планують висвітлити найактуальніші техніки - фото-арт, колажі, "діджитал арт" та відео-інсталяції. Відкриття передаукціонної виставки заплановане на 1 квітня у столичній галереї "М17".