“Потяг, який сьогодні рухає нова влада, їде в зовсім іншу сторону від демократизації, європеїзації, модернізації. А пан Тігіпко, як добрий спортсмен в цьому потязі, намагається по коридору бігти в сторону реформ і незважаючи на добру фізичну форму - не може добігти, бо все це рухається в протилежному напрямку”, - каже лідер опозиції України Юлія Тимошенко.

“З чим я погоджуюсь з Юлією Володимирівною – те, що у мене гарна фізична форма. І тому в мене є певний оптимізм. Ми часто посипаємо голову попелом і у нас не вистачає з одного боку національного оптимізму, з іншого - наполегливості. Змінити країну надзвичайно важко. Тому головне зараз - рухатися і приймати відповідні рішення”, - каже віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.

Організатори ж саміту нагадали, що їхня мета - допомогти бізнесу почути і владу, і опозицію. А тим, в свою чергу, почути одне одного.

“Наша головна мета - просвіта. Ми хочемо допомогти приймати кращі стратегічні рішення через поширення інформації всередині самої країни. Є 2 аспекти: ми хочемо пролити світло на реальний стан речей в Україні, і ми прагнемо поєднати точки опору політиків, інвесторів і визнаних фахівців”, - каже організатор Українського саміту Дугал Томпсон.

Проте, незважаючи на високу мету чергового Українського саміту, попри європейський рівень організації, гості доволі мляво реагували на заяви як влади, так і опозиції. Політики отримали порцію ввічливих оплесків, а от запитань до них у інвесторів практично не знайшлося.