На початку судового засідання головуюча суддя Анна Недушевска повідомила, що потерпілий був належним чином поінформований про судове засідання, і в суд надійшли документи про те, що за станом здоров'я він не може брати участь у засіданні. Потерпілий просить розглядати справу без нього і оголосити показання, які він дав у суді раніше.

Також на засіданні відсутній представник прокуратури Дмитро Лобань і один із захисників Юрія Луценка.

"Думаю, що суд буде неповноцінним без унікального прокурора Лобаня. Думаю, я не зможу перенести цю трагедію, оскільки прокуратура в неповному складі буде неповноцінна в своїй тупості", — зіронізував екс-міністр.

Разом з тим, він виступив проти проведення засідання за відсутності потерпілого.

"Я категорично проти продовження цієї справи без так званого потерпілого. На підставі чого Давиденко є потерпілим, знає тільки Генеральна прокуратура Україна. Саме тому для встановлення істини необхідно його доставити сюди", — сказав Юрій Луценко.

Заслухавши думку всіх сторін щодо продовження засідання без потерпілого, Анна Медушевска вирішила продовжити слухання без Давиденка, зазначивши, що "у разі необхідності, потерпілий буде повторно викликаний у суд".