Двом із них — керівнику місцевої прокуратури та одному з керівників обласної — повідомлено про підозру та вже обрано щодо них запобіжні заходи. Одному — у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 507 тис. грн, іншому — цілодобовий домашній арешт, повідомляється на офіційному сайті НАБУ.

Третього підозрюваного, який переховувався від слідства, було затримано у Тернополі згідно з ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі прокурорами САП внесено клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Читайте також: Скільки Україна втратила від корупційних схем

Таким чином, внаслідок спецоперації на Тернопільщині вже затримано чотирьох працівників органів прокуратури, двох керівників слідчих підрозділів Національної поліції та адвоката-посередника.

Нагадуємо, наприкінці лютого 2016 року детективи Антикорупційного бюро спільно зі співробітниками СБУ та Національної поліції провели спецоперацію, під час якої було здійснено близько 40 обшуків. Процесуальні дії відбувалися в рамках розслідування факту вимагання хабара у розмірі понад 300 тисяч гривень від мешканки міста Тернополя за припинення порушеного проти неї кримінального провадження. На початку березня про підозру було повідомлено двом керівникам слідчих підрозділів Національної поліції Тернопільської області, одному з керівників місцевих органів прокуратури та адвокату.