Про початок збору підписів за цю ініціативу повідомив речник польської фундації "Відкритий діалог" Томаш Чувара, передає Укрінформ.

Потрібно зібрати 200 підписів, аби рада району Середмістя розглянула цей проект. Підписатися під нею можуть усі особи, зареєстровані у Варшаві, незважаючи на громадянство,
— розповів він.

При цьому активісти переконані, що підписів вдасться зібрати набагато більше. У такому випадку перейменують частину вулиці Спацерової. Йдеться про приблизно 100-метровий її відрізок.

Автори петиції наголошують, що перейменування вулиці буде "належним вшануванням рішучості, сили духу і жертовності сотень тисяч українців, і громадян інших країн, які їх підтримали, зокрема поляків і жителів Варшави, які в листопаді 2013 року вперше вийшли на вулиці Києва й інших міст країни, розпочинаючи незламну боротьбу за вільну й проєвропейську Україну".

"Але вулицею Героїв Майдану ми хочемо вшанувати не лише тих, хто загинув, але й тих, хто постраждав чи протестував у ці дні на Майдані", — пояснив речник фундації “Відкритий діалог".

Читайте також: У мережі з’явилися раніше невідомі фото з розстрілів на Майдані (18+)