Побачити це дійство на власні очі пощастило мешканцям Відня. Цими вихідними в столиці Австрії відбувся “Фестиваль Харлі-Девідсон”. Його учасники - байкери зі всього світу - випробували багатьох залізних коней, але Харлі, кажуть вони, це щось особливе.

“Раніше я їздив на Ямасі. Але ще тоді мені хотілося осідлати Харлі-Девідсон. Причина проста - я хотів відчувати мотор машини, те, як це залізне серце б’ється в мене під сідлом”, - каже байкер Франц Рохан.

Харлі-Девідсон - унікальна марка, їй понад століття і за популярністю вона поступається хіба-що Кока-Колі. Але байкери обирають Харлі не через бренд. Цей мотоцикл, кажуть вони, несе в собі особливу енергетику.

“Спробуйте цей байк, посидіть на ньому і ви ніколи з ним не розлучитеся. Ці відчуття, цей стиль життя, ця філософія… їх можна окреслити одним словом Харлі-Девідсон”, - каже байкер Міхаель Педратшер.

Дійство зібрало на центральних вулицях Відня понад 30 тисяч глядачів. Вони звісно ж в захваті від побаченого. З іншого боку задоволені й байкери - ще б пак, адже люди захоплюються ними, а особливо їхніми мотоциклами.