За інформацією газети "Сегодня",Віктор Янукович-молодший для участі у цих змаганнях підготував автомобіль власної розробки.

"Це абсолютно нова концепція. Щодо перегонів-трофі — це дуже азартний, шалений вид спорту. Суцільна пригода", — цитує газета слова Віктора-молодшого.

На трасі, яка проходила по драговині, ярах і лісовим чагарниках, змагалися 60 екіпажів з різних міст України. Учасники змагань мали подолати 60 кілометрів бездоріжжя. Учасники перегонів мали знайти спеціальні мітки, розставлені на маршруті.

Переможцями першого етапу стали одесити. Зокрема, у категорії TR3 перемогли Роман Горбаченко і Дмитро Самборський, а в категорії Open 33 раніше за всіх фінішували Микола Анніков і Юрій Люшенко.

Другий етап чемпіонату відбудеться в Києві на початку липня, а третій пройде у вересні в Карпатах.