Про це йдеться на сайті "Сегодня".

Читайте також: Кабмін виділить на ремонт доріг у 2019 році мільярди гривень: вражаюча сума

Рятувальники намагалися визволити з провалу автобус за допомогою троса, а на місці події внаслідок виникла величезна діра площею близько двох квадратних метрів.

Автобус застряг у наскрізній дірці в мосту у Запоріжжі
Автобус застряг у наскрізній дірці в мосту у Запоріжжі

"Мости Преображенського знаходяться на балансі Придніпровської залізниці. Сьогодні, після того, як сталася аварія, разом з містом ми провели нараду. Ми попросимо, щоб вони в терміновому порядку запланували ремонтні роботи, а також внесли до бюджету наступного року кошти на проведення капітального ремонту", – заявив голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль.

Автобус застряг у наскрізній дірці
Автобус застряг у наскрізній дірці

Також губернатор запевнив, що рух по мосту перекриють лише з того часу, коли розпочнуться ремонтні роботи. Бриль додав, що, якщо не вирішити цю проблему, виникне загроза транспортного колапсу, оскільки в 2019 році на ремонт планують закрити ДніпроГЕС, гребля якої також є важливою для Запоріжжя дорогою.

Дірка на мосту Преображенського в Запоріжжі
Дірка на мосту Преображенського в Запоріжжі

Як відомо, мости Преображенського були побудовані в 50-х роках минулого століття і на сьогоднішній день мають статус "пам'ятки культурної спадщини України, пам'ятки містобудування місцевого значення". Автором проекту став інженер Борис Преображенський.

До слова, у вересні буде розпочато капітальний ремонт мосту Метро через Русанівську протоку в Києві. Під час виконання ремонтних робіт рух транспорту буде здійснюватись по зустрічному напрямку в обидві сторони. А також реконструюють міст Патона, адже він потребує серйозного ремонту через тривале використання.