"Я не можу сказати, що цей ліфт обірвався і впав. Зараз там працює комісія Держгірпромнагляду, от за їх висновками і судитимемо. Те, що він летів вниз , кажуть люди, але треба судити за висновками комісії", — сказав начальник ЖЕКу.

"Капремонт підйомника передбачений після 25 років експлуатації, а цьому ліфту — 23 роки. У нас всі ліфти перевіряються, раз на місяць проводиться поверхневий огляд, у тому числі і в будинку на Харківському шосе, 61. Детальне обстеження ми проводимо раз на два роки, за графіком", — цитує слова чиновника "Газета по-київськи", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як раніше повідомлялось, в другій половині дня 6 березня в 16-поверховому будинку за адресою Харківське шосе, 61 з 14-го поверху впала кабіна ліфта. У ній на момент трагедії знаходився 44-річний полковник Служби безпеки України Михайло Корнілов, якому вдалося вибратися з кабіни ліфта, однак він помер. Корнілов не отримав переломів, а смерть настала, за попередніми даними, внаслідок інфаркту, що трапився через сильний стрес.