Пряма трансляція на
Останні випуски

У Житомирі почали приймати евакуйованих з Вінниччини

- Читать новость на русском

Жителів Вінниччини, яких евакуювали через пожежу на складах з боєприпасами, приймають у Житомирській області. У Бердичеві їм роздають одяг, забезпечують їжею та облаштовують тимчасовий нічліг. Збирати гумдопомогу для жителів Вінниччини почали і у Дніпрі.

Потерпілі розповідають: рятувалися від небезпеки самотужки – на власному транспорті, а дехто взагалі пішки. А ще кажуть, що коли сталась пожежа, місцева влада не увімкнула систему оповіщення.

Читайте також: У Калинівці зафіксували випадки мародерства

У будинку офіцера тимчасовий прихисток знайшли понад дві сотні жителів Вінниччини. Тут для них облаштували спальні місця, а ще годують та видають теплі речі.

Жителька Калинівки Людмила Федорівна разом з родиною та улюбленим песиком Бусьою приїхала до Бердичева однією з перших. У поспіху сім’я не взяла ані речей ані документів.

Дуже страшно, дуже такі вверх вибухи були. Дуже велике таке зарево було. Якраз коли ми виїжджали, то воно вже розносилось на всі сторони. Поки двох внучат збирали, то я взяла документи, а вони ні. Ну нічого не брали з собою – за дітей боялись,
– поділилася враженнями Людмила Федорівна.

Зібрати речі не змогли не через паніку, а через те, що вчасно не спрацювала система оповіщення, людей розбудили вибухи.

У Бердичеві люди будуть, допоки пожежу на військових складах у Калинівці повністю не ліквідують. Місцева влада запевняє, що ресурси для цього є.

Про деталі страшної пожежі та її наслідків – дивіться у сюжеті.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі