Як говорить представник інтересів затриманого Артем Бєлов, Гаркавенко, якого серед інших обвинувачують у пошкодженні гранітної плитки на Майдані Незалежності в Києві при встановленні наметів, переконаний, що його арешт і кримінальна справа є виключно політичним переслідуванням.

"3 березня Апеляційний суд Києва має розглянути скаргу захисту Гаркавенка на продовження йому терміну тримання під вартою до чотирьох місяців...Ігор намагався протестувати законним шляхом — писав подання, оскаржував рішення, але результату немає", — зазначив Бєлов.

"Отже, втративши надію на отримання правосуддя, він вдається до останнього легального захисту — безстрокового голодування", — сказав він.

У свою чергу адвокат Гаркавенка Олег Левицький, коментуючи кримінальне переслідування свого підзахисного, підкреслив, що ознайомившись з матеріалами справи він зробив висновок, що справа є політичною.

"Зі всього видно, що обвинувачення є абсурдними, а справа Ігоря Гаркавенка є політичною і тому його можна віднести до політичних в’язнів", — сказав адвокат.