Фотографію з плакатом "Свободу Сенцову" Альохіна опублікувала у своєму Facebook.

Зазначимо, що 26 лютого поліція в Криму затримувала учасників Pussy Riot Марію Альохіну, Ольгу Борисову та Олександра Софєєва. Пізніше Альохіну відпустили.

А 27 лютого журналіст Антон Наумлюк повідомив, що в Сімферополі Альохіну знову відвезли в поліцію.

Читайте також: Сенцова немає у російській колонії, де він повинен був утримуватися

Зазначимо, що одиночний пікет Альохіної – далеко не перша акція Pussy Riot на підтримку Сенцова. Так, у жовтні 2017 року у Нью-Йорку в будівлі Trump Tower Pussy Riot вивісили банер з вимогою звільнити Сенцова з російської колонії.

Хто такі Pussy Riot? Російська панк-рок-група, що діє на принципах анонімності і здійснює свої виступи в формі несанкціонованих акцій у непризначених для цього місцях. На виступах і при спілкуванні з представниками ЗМІ вони носять, як правило, в'язані балаклави яскравих кольорів, що закривають обличчя. Учасники арт-проекту формулюють свою суспільно-політичну програму таким чином: фемінізм, боротьба з правоохоронними органами, захист ЛГБТ-спільноти, антипутінізм і радикальна децентралізація органів влади в Росії.

Хто такий Олег Сенцов? Український кінорежисер, сценарист і письменник. 11 травня 2014 року Сенцов вийшов на акцію протесту в Сімферополі, де був затриманий ФСБ Росії за підозрою в тероризмі. Через деякий час Сенцова перевезли у слідчий ізолятор до Москви. У серпні 2015 він був засуджений до 20 років колонії суворого режиму.