Пряма трансляція на
Останні випуски

Угорські правоохоронці розпочали полювання на українців, – ЗМІ

Угорські спецпризначенці
Угорські спецпризначенці / Соцмережі

Нещодавно у прикордонному з Україною угорському селі Хайдудорога місцеві правоохоронці у повній амуніції здійснили облаву як на українців, які тут проживають і незаконно отримали документи, так і на місцевих чиновників, що видавали нашим співвітчизникам угорські паспорти.

Як повідомляє ресурс "Вести" з посиланням на угорські ЗМІ, операцію проводили спецпризначенці зі столиці країни Будапешту.

Читайте також: У Кабміні відреагували на напад на Угорське культурне товариство в Ужгороді

Жителі села Хайдудорога переконують, що українці справді проживають тут, поготів в одному із будинків нібито фіктивно прописано аж чотири десятки людей.

"Останнім часом все більше українців прописують в прикордонних селах, потім вони отримують підроблені паспорти. Коли про це дізналися в Будапешті, вирішили проводити рейди проти ошуканців і угорців, які їм допомагають, – зазначив угорський журналіст Ласло Пінтер.

Як пояснюється у матеріалі ресурсу, ті українці, що не мають законних підстав для отримання паспорта європейської країни, вирішують питання через хабарі чиновникам. Крім того, європейські паспорти можна відкрито придбати в інтернеті, щоправда їхня ціна коливається від 5 до 10 тисяч доларів (здебільшого документи пропонують за 7 тисяч доларів) – за цю суму посередники беруться оформити фальшиві довідки та вирішити питання з консульством.

Додамо, що угорський паспорт також можна отримати цілком легально, а займе це не більше за два-три місяці.

"Одне із найпопулярніших громадянств для українців – угорське. Його роблять далеко не лише закарпатці, яким мадярський паспорт слід видавати через їхнє походження, а й українці з інших областей. Паспорт держави-члена Євросоюзу дає можливість вільно їздити в Європу, вчитися, лікуватися там і шукати роботу", – зазначає експерт з міграції Вадим Осадчук.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі