Спікер уже заговорив про позачергове засідання. Якби не бюджет, засідання у п'ятницю було б останнім у старому році. Якщо ж до цього часу не впораються, доведеться вийти на роботу ще і 30 грудня. Схоже, так і станеться, адже депутати ніяк не можуть домовитися. А документ, який підготував уряд, називають слабким.

Торік законотворці ухвалювали бюджет похапцем і ледь не на новорічних валізах. Працювали тоді в останні дні грудня ледь не цілодобово.

Через слабку підготовку документів урядом ми маємо, щонайменше, 12 законів, що формують податковий і бюджетний процес, до яких, на жаль, є дуже-дуже багато питань. Ми не може допустити вхід в наступний рік без бюджету. Бюджет є неможливий без коригування податкового законодавства. Відтак, весь цей тиждень має бути присвячений цій роботі,
— сказав голова фракції БПП Юрій Луценко.

За словами Юлії Тимошенко, уряд забарився з початком бюджетного процесу на 2016 рік на 9 місяців. Всі терміни пропущені. Сьогодні в парламенті – аврал, тому що за декілька тижнів до нового року уряд кинув просто профнепридатний проект бюджету і профнепридатні зміни до Податкового кодексу.

До слова, Арсеній Яценюк заявив, що Україна має вступити у новий рік з прийнятим бюджетом на 2016 рік, тому що це головна умова МВФ.