Проєкт за підтримки WOG

З нагоди Дня Незалежності України 24 канал спільно з WOG у проєкті "30 років вражень" вирішили розповісти про місця сили українських зірок, які щоденно створюють нашу культуру та збагачують її історію. Лідер гурту "ТІК" – Віктор Бронюк розповів про унікальні куточки України та поділився з нами своїм місцем сили.

Віктор Бронюк / Фото з фейсбуку Віктора Бронюка

– Яке місце в Україні є вашим місцем сили?

– Для мене в Україні є декілька місць, де я дійсно можу почерпнути енергію. По-перше, це моя маленька батьківщина, містечко Хмільник на Вінниччині. Там я народився і кожен приїзд додому надає мені незвичайну енергію. Коли втомився чи виснажився, то приїзд додому наповнює мене тою первинною енергетикою звідки пішло моє коріння. Дуже цікаве та енергетичне місце – це Кам'яна Могила біля Мелітополя на Півдні України. Карпати, дніпровські кручі, Чорне море – одним словом, в кожному куточку України можна знайти те місце, де можна набратися енергії. Головне – мати бажання це зробити. І пам'ятайте, що ця енергія повинна бути позитивно. Посміхніться, прийдіть з гарними думками, чистими помислами і тоді обов'язково кожне містечко України подарує вам незабутню енергію.

Віктор Бронюк з дружиною / Фото з фейсбуку Віктора Бронюка

– Яка точка на мапі України вразила вас найбільше?

– Кожен куточок України по-своєму вражає своєю красою. Це незабутній схід сонця у донецькому степу, приємний шепіт Азовського моря, неймовірна енергетика і краса Карпат, могутність Дніпра, первозданність Полісся. В нас дуже красива країна і ми всі маємо її любити і берегти.

– Який куточок України ви вважаєте енергетичним місцем?

– Насправді, в Україні є дуже багато енергетичних місць, які надають силу. Особисто для мене таким місцем є Вінниччина, де я народився. Тут багато цікавих місць. Це і Гайдамацький яр, Південний Буг, Дністер і багато цікавих пам'яток та місць, які завжди надихають та наповнюють енергією, тим самим надають мені сил.

– Чи є у вас місця, про які ви знаєте, але ще не дісталися туди?

– Я щасливий з того, що був майже у всіх куточках України. Проте деякі з них, наприклад, заповідник у Херсонській області "Асканія-Нова" та Вилкове в Одеській області я ще не відвідав, хоча проїжджав багато разів поблизу. Можливо колись з дітками туди завітаємо, адже вони є визначними місцями України. Як тільки випаде можливість, я туди обов'язково поїду.

Віктор Бронюк зі сином/ Фото з фейсбуку Віктора Бронюка

– Яке місце в Україні можна знайти тільки в Україні і ніде інде у світі?

– Україна має дуже великий потенціал. По-перше, вигідне географічне розташування. По-друге, цей потенціал ще не до кінця розкритий, оскільки ми їдемо за враженнями далеко від рідного дому і часто навіть не усвідомлюємо які скарби є поруч з нами. Поїхати подивитися в Тернопіль на Подільські Товтри, здійснити сплав Дністром, заїхати на південь та скуштувати бессарабського вина, бринзи, а також відвідати українську Венецію – Вилкове, заїхати на первозданні острови Очакова, проїхатись степом, побачити терикони на Донеччині, поїхати на Слобожанщину і подивитись на величні ліси. Насправді є на що подивитися. Україна – це унікальна країна, тому поки є можливість – варто зупинитись та поглянути на ту красу, яка нас оточує.

Проєкт за підтримки WOG