Про це для 24 каналу сказав політолог Олександр Антонюк. Він впевнений, що українські військові здобудуть перемогу.

До теми Українська армія – єдина у світі, що відповідає критеріям НАТО, – Піонтковський

"Сьогодні ми дійсно можемо претендувати на першу армію в Європі. Й це питання не про озброєння, а про людей та командування. Навіть про народ. Сьогодні ми стримуємо ворога й тільки у нас з'явиться наступальна зброя, то ми продемонструємо мистецтво контрнаступальної операції", – вважає політолог.

Треба утилізувати режими диктаторів

За словами політолога, Україні тимчасово не виходить потрапити до НАТО, бо там є такі держави як Угорщина, Німеччина та Франція. Він вважає, що до цих країн та їхніх відносин з Росією є питання.

Коли ми кажемо, що члени НАТО сьогодні не відійшли від злочинного режиму Росії, то не варто опускати руки, й треба змушувати сьогодні ці інституції відповідати тим нормативам та деклараціям, які вони озвучують і на яких стоять,
– сказав Антонюк.

Він вважає, що світ сьогодні стоїть перед вибором. Зокрема, можна орієнтуватися на бутафорні інституції, тоді диктатура й нацизм переможуть й перемелють не один народ. Також є варіант поставити все на своє місце.

"Їм треба нагадати історію Ліги Націй, яка теж перетворилася на бутафорну організацію, якою сьогодні стає ООН. Або дається по зубах і режими знають своє місце. Їх треба просто утилізувати й не допускати до формування нових", – додав політолог.

Зміни через війни

Антонюк сказав, що коли дійсно почнемо думати про формування нових безпекових блоків, то невідомо, де буде питання НАТО і Європейського Союзу.

"Тоді взагалі будуть тектонічні глобальні зміни, які, на жаль, відбуватимуться через воєнні зміни", – зазначив Антонюк.

Може зацікавити – Антонюк про Угорщину, яка допомагає Росії: дивіться відео