Як зазначають у виданні, Україна відправляє на фронт котів. І роблять це для того, щоб боротися з мишами, щурами та зміями. До слова, пухнастики миттєво стають зірками мережі, а ролики з нахабними мишами також щоденно з'являються у мережі.

Читайте також Захисник щиро порадів: синичка сіла на голову воїна ЗСУ просто під час інтерв'ю — кумедне відео

Коти допомагають боротися з живністю

Так, наш військовий раніше виклав у мережу ролик. На ньому можна побачити двох великих змій. Сам захисник пожартував, що до товариша у гості приїхали дружина з тещею. Інші ж відео показують мишей, які розбіглися з-під матраців, а також сумок.

За словами військових, миші та пацюки не дають їм спати. Гризуни кусаються, їдять провізію та все, що буде на їхньому шляху. Зокрема, зброю.

В ефірі телемарафону один з військових ЗСУ розповів: "Коли прокидаєшся, завжди ловиш двох – трьох мишей, які заповзли в спальний мішок. Не особливо приємно, коли тобі кусають палець".

Наразі волонтери також займаються збором коштів на пастки для гризунів. Самі ж військові знайшли для себе інше рішення. Вони заручаються підтримкою котів. Пухнасті допомагають захисникам протистояти надокучливим гризунам.

До прикладу, кіт Шайбік, котрого кілька місяців тому шукала вся країна, отримав медаль за допомогу військовим.

Наші військові зробили котів своїми союзниками. Тим часом окупанти продовжують демонструвати, що вони проти будь-чого живого.

Прив'язали до кішки вибухівку

  • Відомо, що на Донеччині російські окупанти вирішили прив'язати до кішки вибухівку. Наші захисники побачили безпорадну пухнасту. Вони без роздумів взялися за порятунок кішки.
  • Так, сапер ЗСУ, котрого звуть Анатолій, упродовж близько двох з половиною годин розміновував безпорадну кішку. Військові не лише врятували пухнасту від вірної загибелі, а й змогли прилаштувати її.
  • Додому до себе кішку забрав один із побратимів Анатолія. Відтак, до його дружини та доньки має приїхати новий пухнастий член родини.