За його словами, переломним моментом для нього був Майдан і поховання побратимів. А після Майдану пішов у добровольці, так як усвідомлював, що Російська Федерація заявлятиме свої права на Україну.

Батальйон "Айдар" я покинув по одній простій причині – коли привіз передачу і вивіз своїх п'ятьох побратимів. Стало відомо, що їх підставили і загинуло 12 чоловік. Я хотів повернутись назад, тому що відчував обов'язок перед батьками, але мій побратим не відпустив мене туди, а забрав у "Правий сектор". Немає різниці в якому батальйоні воювати, головне відстоювати свою землю, наш Донбас – розповів "кіборг".

Він також розповів, що вся зброя здобута хлопцями в бою, а держава добровольчим батальйонам нічого не видає.

Я ніколи не міг подумати, що наші комбати на крові хлопців пішли до Верховної Ради. Я би ніколи не посмів цього зробити, – сказав "Барс."

"Всіх запрошую подивитись на так званий "режим тиші" починаючи із 6 вечора до 7 ранку, аби переконатись, що це брехня", – сказав "кіборг".

Він додав, що "Правий сектор" довів, що може воювати з малою кількістю людей, хоч і говорять, що це не ефективно, але в донецький аеропорт вже 4 місяці ніхто не може зайти.

За останніми даними, за великим та малим териконами є 19 російських танків, 8 БТРів і 2 "Гради", – повідомив командир другої штурмової роти ДУК "Правий сектор".

Він подякував всім українцям, які зараз перебувають в тилу. "Барс" впевнений, що через 10 років Україна буде зовсім іншою державою.