• вівторок
    24°C 12°C

Україна: Футбол

233

Донецькому "Металургу" та "Кривбасу" була надана честь перервати матчем між собою зимові канікули українського чемпіонату.

Вимагати видовища від обох команд після тривалої перерви не варто, що й довели у першому таймі підопічні Тарана та Костова.Запам’ятався хіба-що удар Балюкбаші, після якого від голу металургів врятувала лише стійка. Донеччани, в першій 45-хвилинці не показавши звичного свого минулорічного футболу, проснулися у другій половині завдяки виходу на поле Данилоського. Вже на 55 хвилині активність Сергія принесла результат. Втративши ще декілька не поганих моментів, за 10 хвилин до закінчення основного часу "Металург" пропустив у власні ворота. Приніс очки "Кривбасу" Костишин. 1:1. Донецький клуб Костова не особливо радує, "Кривбас" навпаки - зимова перерва пішла на користь криворіжцям.В суботу ще один "Металург", але запорізький прийматиме "Зорю". В Полтаві "Ворскла" зустрінеться із "Таврією", а в Дніпропетровську "Дніпро" із ФК "Львовом". В неділю продовжать тур "Арсенал" із "Харковом" та "Карпати" з "Чорноморцем". Вже 2 березня в Маріуполі "Шахтар" проекзаменує "Іллічівець". У четвертий день весни "Металіст" та "Динамо" в рамках Чемпіонату України проведуть репетицію перед 1/8 кубка УЄФА.