Україна: Футбол

217

Колеги по цеху очок не подарували.

Протистояння металургійних команд - харківського “Металіста” та донецького “Металургу” закінчилося нічиєю, до честі команд не нульовою - вболівальники таки побачили два взяття воріт. Ганцарчик проби штрафний, а Едмар підправив м’яча коли той був майже у воротах - таким чином на 24-й хвилині “Металіст” вийшов уперед.Били-били - не забили харків’яни впродовж решти поєдинку, а суперникам тим часом реалізували одну з небагатьох нагод - на 46-й хвилині Чіпріан Танаса забив гол, який став останнім у поєдинку. 1:1 - в “Металіста” все менше шансів потрапити у лігу чемпіонів, “Металург” все ближче до ліги Європи.Також у п’ятницю гол Дениса Главіни наприкінці поєдинку приніс перемогу “Ворсклі” над столичним “Арсеналом”. В решті матчів туру ФК “Львів” прийматиме “Зорю”, “Іллічівець” - “Кривбас”, “Дніпро” поїде до “Одеси”, а “Шахтар” до “Харкова”, запорізький “Металург” прийматиме “Карпати”. “Динамо” тим часом вистачить нічиєї з “Таврією” аби оформити чемпіонство.