Україна: Футбол

228

Програючи 0:2 "Таврія зуміла не програти ФК "Львову".

Невідомо чи в Римі були, мідні труби бачили точно, а от що Крим підкорювати важко переконались на власному досвіді. ФК “Львів”, який бореться за виживання в українській прем’єр-лізі, приголомшив у першому таймі 28 туру сімферопольську “Таврію”. Кримчани вже на 18-й хвилині побачили м’яч у власній сітці воріт.Мандзюк красиво замкнув передачу Хідзіка із флангу. Під кінець першої половини автор гольового пасу і сам відзначився завдяки позиційній помилці Бандури. Після перерви кримчани взялись за розум, згадавши що грають перед власними трибунами.Особливо це згадав Ковпак, зменшивши перевагу львів’ян до мінімуму. Через 2 хвилини Олександр забив свій 16 гол у цьому сезоні і другий матчі. 2:2 - “Львів” за 2 тури до завершення сезону ускладнює собі завдання зберегти прописку у прем’єр -лізі.Один з двох основних конкурентів львів’ян в кінці турнірної таблиці “Іллічівець” виграв свій матч у найгіршої команди прем’єр-ліги ФК “Харкова” і скоротив відставання від підопічних Ковальця до 3 очок. В суботу пройдуть усі інші матчі 28 туру. В Донецьку відбудеться так званий поєдинок за 6 очок між “Металургом” та “Ворсклою”. “Карпати” прийматимуть чемпіона “Динамо”, а “Кривбас” “Дніпро”, “Чорноморець” зіграє з “Металістом”, “Зоря” з “Шахтарем”. “Арсенал”, заради збереження місця у прем’єр-лізі спробує виграти у запорізького “Металурга”, якому залікові бали у боротбі за єврокубки не менш важливі.